Mieszkańcy nie są obojętni!
27.02.2018 Straż Miejska 1029
grafika

Dnia 27.02.2018 roku około godziny 8:00 do Dyżurnego Straży Miejskiej w Nakle nad Notecią zaalarmowała mieszkanka, że chodnikiem na ulicy gen. H. Dąbrowskiego porusza się mężczyzna, który ma problemy z utrzymaniem równowagi.
Osoba zgłaszająca obawiała się, iż z uwagi na bardzo niską temperaturę powietrza mężczyzna może gdzieś upaść, wpaść pod samochód lub zamarznąć. Patrol straży miejskiej, który udał się na miejsce stwierdził, że mężczyzna był nietrzeźwy. Bez wyraźnego celu chodził ulicami Nakła nad Notecią. Badanie alkotestem wykazało u niego około 3 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Osoba ta jest mieszkańcem gminy ościennej, która jak ustalili strażnicy miejscy, nie stroni od alkoholu. Rodzina tego Pana odmówiła przyjęcia jego do swojego domu. W takiej sytuacji, w celu zapewnienia bezpieczeństwa temu mężczyźnie z uwagi na bardzo niską temperaturę powietrza oraz stan upojenia alkoholowego osoba ta została umieszczona w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią, gdzie pozostał do wytrzeźwienia.

W tym miejscu bardzo dziękujemy i pochwalamy postawę mieszkanki Nakła nad Notecią, która w porę zareagowała powiadamiając Straż Miejską. Bardzo możliwe, że dzięki  zachowaniu tej Pani nie doszło do nieszczęścia.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane