Straż Miejska pomagała w usuwaniu skutków silnych wiatrów.
24.04.2019 Straż Miejska 447
grafika
Powiązane galerie:

     W dniu wczorajszym tj.23-04-2019 roku na terenie powiatu nakielskiego występował silny wiatr o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 85 km/h.

    Straż Miejska w Nakle nad Notecią otrzymała 6 zgłoszeń, które stanowiły duże zagrożenie dla mieszkańców gminy.

     Na ul.Rynek w Nakle nad Notecią wiatr rozwiał i poprzewracał dekoracje świąteczne, wyrwał duże arkusze blachy z dachu bloku na ul.Mickiewicza w Nakle nad Notecią, w miejscowości Paterek przewrócił gminną tablicę informacją na jezdnię, pozrywał donice które wisiały na jednym z balkonów na ul.Ks.Skargi w Nakle nad Notecią, uszkodził słup energetyczny na ul.Plac Zamkowym w Nakle nad Notecią, uszkodził także baner który wisiał przy dyskoncie Mila na ul.Dąbrowskiego w Nakle nad Notecią.

     W takich sytuacjach każde zgłoszenie jest sprawdzane przez patrol Straży Miejskiej. Tam gdzie jest to konieczne staramy się zabezpieczyć miejsce zdarzenia. Wzywamy również Straż Pożarną, służby energetyczne, powiadamiamy instytucje odpowiedzialne za infrastrukturę techniczną, którą uszkodził wiatr. Tym razem dzięki czujnym mieszkańcom miasta i gminy nic nikomu się nie stało i obyło się bez większych strat materialnych.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane