VIII edycja Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie
13.10.2017 Straż Miejska 1263
grafika
Powiązane galerie:

W dniu 05 października 2017 roku w sali konferencyjnej Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu odbyło się spotkanie komendantów Straży Miejskich: Nakła nad Notecią, Torunia, Bydgoszczy, Świecia, Grudziądza, Rypina, Chełmna, Włocławka i Brodnicy z przedstawicielami władz uczelni Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Podczas posiedzenia podpisano porozumienie w związku z organizacją VIII Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny i przyjazny region”. Przedstawiono również informacje na temat głównych celów Olimpiady oraz przebiegu jej wcześniejszych edycji. Wykazano także, że konkurs cieszy się dużą popularnością wśród młodzieży z województwa kujawsko – pomorskiego, o czym świadczy ciągły wzrost liczby uczestników. W ubiegłorocznej edycji chęć przystąpienia do olimpiady zgłosiło ponad 1.000 uczniów z całego województwa. 

Planowane przedsięwzięcie realizowane będzie w trzech etapach:

 

  • I Etap olimpiady (test z wiedzy ogólnej) - 8.12.2017 r. – wyznaczone placówki oświatowe w Toruniu, Bydgoszczy, Świeciu, Grudziądzu, Nakle nad Notecią, Rypinie, Włocławku, Chełmnie i Brodnicy.
  • II Etap olimpiady (kolejny poziom selekcji uczestników) - 09.01.2018 r. - obiekt Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu przy ul. Dekerta 26,
  • III Etap olimpiady (finał) - 23.03.2018 r. - obiekt Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu przy ul. Dekerta 26. 

Zwycięzca olimpiady otrzyma indeks upoważniający go do podjęcia na dowolnym przez siebie wybranym kierunku studiów w Wyższej Szkole Bankowej, natomiast na wszystkich uczestników III etapu czekają atrakcyjne nagrody.

Pełne informacje dotyczące regulaminu i formy zgłoszenia dostępne są w siedzibie Straży Miejskiej w Nakle nad Notecią a w najbliższym czasie na stronie internetowej.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane