Podpisanie porozumienia w związku z organizacją VII Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny i przyjazny region”
18.10.2016 Straż Miejska 1681

W dniu 11 października 2016 roku w sali konferencyjnej Wyższej Szkoły Bankowej
w Toruniu odbyło się spotkanie komendantów Straży Miejskich: Nakła nad Notecią, Torunia, Bydgoszczy, Świecia, Grudziądza, Rypina, Chełmna i Włocławka,
z przedstawicielami władz uczelni Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Podczas posiedzenia podpisano porozumienie w związku z organizacją VII Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny i przyjazny region”. Przedstawiono również informacje na temat głównych celów Olimpiady oraz przebiegu jej wcześniejszych edycji. Wykazano także, że konkurs cieszy się dużą popularnością wśród młodzieży
z województwa kujawsko – pomorskiego, o czym świadczy ciągły wzrost liczby uczestników. W ubiegłorocznej edycji chęć przystąpienia do olimpiady zgłosiło ponad 1.000 uczniów z całego województwa.

 

 

 

 

 

 

Planowane przedsięwzięcie realizowane będzie w trzech etapach:

  • I Etap olimpiady (test z wiedzy ogólnej) - 8.12.2016 r. – wyznaczone placówki oświatowe w Toruniu, Bydgoszczy, Świeciu, Grudziądzu, Nakle nad Notecią, Rypinie, Włocławku, Chełmnie.

  • II Etap olimpiady (kolejny poziom selekcji uczestników) - 11.01.2017 r. - obiekt Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu przy ul. Dekerta 26,

  • III Etap olimpiady (finał) - 31.03.2017 r. - obiekt Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu przy ul. Dekerta 26.

Zwycięzca olimpiady otrzyma indeks upoważniający go do podjęcia na dowolnym przez siebie wybranym kierunku studiów w Wyższej Szkole Bankowej, natomiast na wszystkich uczestników III etapu czekają atrakcyjne nagrody.

Pełne informacje dotyczące regulaminu i formy zgłoszenia dostępne są w siedzibie Straży Miejskiej w Nakle nad Notecią a w najbliższym czasie na stronie internetowej.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane